Zakupy halloweenowe vol.1

 ‘Tis the season to be jolly, czyli czas na najlepsze zakupy w roku i jedną z niewielu okazji, kiedy warto kupić coś w sieciówce. Z roku na rok coraz więcej sklepów w październiku oferuje halloweenowe ciekawostki. 

Pierwsza część przewodnika, co gdzie znaleźć na Halloween, nie ograniczając się do sklepów z tzw. “śmiesznymi rzeczami”.


Odzieżowe:

– w H&M zarówno biżuteria, przebrania jak i rzeczy codzienne. Legginsy w kości 40 zł, bluza w nietoperze również – póki co z bluzy jestem bardziej zadowolona, chociaż materiał dość cienki, ale nadruk trwalszy; z legginsów po drugim założeniu “kości” zaczęły się wykruszać. 


M.in. kolczyki “Witch please” 20 zł, naszyjnik “Booo”23 zł, naszyjnik z jednorożcem 15 zł, kombinezon szkielet 150 zł, czarna peruka z siwymi pasemkami 60 zł.


– Cropp: m.in. puchate potworne kapcie 40 zł, równie puchaty kombinezon szkielet 120 zł, bluzka “what’s up witches” 60 zł, skarpetki 30 zł.


Misc:


– Tiger, obecnie chyba już znany jako Flying Tiger

Mnóstwo rzeczy, niektóre “klasyczne”, inne z typowo Tigerowym dizajnem. M.in. mój faworyt – styropianowy nagrobek 10 zł, łańcuch LED z duszkami 25 zł, serwetki 4 zł, plastikowe kociołki 10 zł, zestaw do wycinania dyni 6 zł, opaski/uszy 8-10 zł.


– Nanu Nana

Sztuczne pajęczyny 15 zł, łańcuch LED duszki albo dynie 25-35 zł, lampiony 9-25 zł, maski 25 zł, topory plastikowe 15, brokatowy kruk naturalnych rozmiarów 60 zł, lampki czaszki z krukiem albo świecą 30 zł.

                                       

                                              czaszka-z-krukiem
– Rossmann

stroje dziecięce 45-63 zł, podkładki filcowe – pajęczyny 4,5 zł, balony 6-8 zł, zestaw do wycinania dyni 5,5 zł.


Dla już wyczerpanych zakupami napój izotoniczny na uzupełnienie płynów po wysiłku – halloweenowy Cornelius 0,33 l, do upolowania w Żabce za 2,50 zł 😉

cdn.

jovi