Przegląd zakupowy Halloween

Pierwsza podejście do tegorocznego przeglądu zakupowego na Halloween. Do najwspanialszego święta, którego właściwie nie obchodzę (w myśl zasady I don’t celebrate Halloween, I AM Halloween) został miesiąc, co oznacza wzrost populacji nietoperzy i pajączków w tzw. “normalnych sklepach”.

Zeszłoroczne polowania możecie zobaczyć tutaj: #1, #2 i #3

TK Maxx

– najszybciej zaczynają sezon, więc trzeba się pospieszyć. Warto! Rzeczy wszelkiej maści, nie tylko durnostojki. Dekoracje, naczynia, szklanki, papiery do pakowania prezentów, foremki do ciastek. W znacznej  większości bardzo ładne fanty.

Ceny od kilku zlotych za np. serwetki obiadowe, od 20zł za świeczniki po sztuczne nagrobki i figury ogrodowe za 130+zł. Asortyment trochę się różni w zależności od sklepów.

tkmaxtkmaxxxtkmasz

 

H&M

– wygląda na to, że dopiero się rozkręcają. W stosunku do zeszłorocznych rzeczy na razie jest kilka drobiazgów i przebrań dziecięcych. Maska 10złm opaski 15-23zł, stroje czarownic 50-80zł

hnnes

Pepco

 –  towar dostępny od co najmniej tygodnia, może się szybko wyprzedać 😉

 

Kapelusz czarownicy 8zł, przebranie szkielet 30zł, peleryna wampira 25zł, kosa i widły 8zł, girlanda ledowa nietoperze, ręce szkieletu, dynie 6zł, balony czarne i pomarańczowe 4zł, maska nietoperz 5zł, sztuczna pajęczyna 5zł, torebki na cukierki 4zł, plastikowe wiaderka Jack’O’Lantern 5zł.

 pepco

 

KiK 

– warto się pospieszyć, sklep dość szybko zaczyna wszystkie sezony (tak, rzeczy na Gwiazdkę już też mają….). Wybór szeroki, jest kilka ciekawostek.

 

Słoik ze słomką czaszka 9zł, serpentyny dynie, pająki, duchy 6szt 7zł, duża czaszka plastikowa 9zł, plastikowe tasaki, piły 13zł, ceramiczne latarenki dynie 7-11zł, ledowe łańcuchy świetlne – dynia plastikowa, dynia metalowa, duchy i pająki 13zł, sztuczna pajęczyna 9zł, serwetki 3,5zł, opaska-pająk 9zł, kapelusz czarownicy 4zł.

 

20170926_18572820170926_185715

jovi