Deadpool!

Jutro premiera Deadpoola!

źródło

A teraz na spokojnie o tym, właściwie dlaczego to takie ważne, mimo tego, że w 2016 szykuje się kilka premier ważnych dla maniaków DC i Marvela ( Suicide Squad, Batman vs Superman, X-Men Apocalypse)

– Ryan Reynolds po ponad 6 latach od niezbyt udanej *euphemism alert* roli Deadpoola w X-Men Geneza: Wolverine dostał 108 minut czasu ekranowego na pokazanie pełni możliwości tej postaci.

– dla tych, co nie mieli jeszcze żadnej styczności z tą postacią, ogólny zarys – Wade Wilson to antybohater – no bo jak tu kochać najemnika? i to takiego, co zabił całe uniwersum Marvela i zabijał swoich czytelników? ożenionego z królową nieumarłych, Shiklah?

– Pyskaty najemnik – Merc with a mouth – ma swoje momenty. Mnóstwo.

– Deadpool jest fanem Gwiezdnych Wojen i uważa, że Jar Jar Binks to abominacja

źródło

– Deadpool notorycznie przełamuje czwartą ścianę – zwraca się bezpośrednio do czytelników komiksu, świadom bycia obserwowanym.

źródło

– promuje akcję prozdrowotną!


Męską:


I damską:


– marketingowcy dali wybitny popis przy promocji filmu – dzięki romantycznym plakatom w najbliższy weekend zastępy nieświadomych niczego lasek zostaną zabrane do kin przez swoich facetów na film o prawdziwej miłości, która nigdy nie umiera…

źródło

Bilety w dłoń i do kina!

źródło

jovi